O firmie

Szukasz mieszkania?
W trakcie kilkuletniej działalności udało nam się zdobyć zaufanie naszych kontrahentów. Dobra opinia jaką cieszymy się wśród Wynajmujących (właścicieli mieszkań) sprawia, że coraz częściej powierzają nam swoje nieruchomości na zasadach wyłączności. To z kolei pozwala nam na wzbogacenie naszej oferty o mieszkania, których nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej - obecnie jest to ponad 30% mieszkań, które oferujemy. Mamy nadzieję sprostać Państwa wymaganiom w zakresie informacji, rzetelności, profesjonalizmu.


Warunki współpracy

Prezentujemy rzetelną informację. W przeciwieństwie do wielu agencji, ceny oferowanych przez nas mieszkań do wynajęcia zawierają zawsze wliczony czynsz administracyjny. Do opłat dodatkowych należy doliczyć jedynie rachunki za zużycie mediów, zwykle: energii elektrycznej, gazu oraz wody ciepłej i zimnej.

Kaucja zabezpiecza stosunek najmu, jest przyjętym standardem, a jej przekazanie Wynajmującemu podczas odbioru kluczy do mieszkania potwierdza wiarygodność i wypłacalność Najemcy. Wysokość kaucji odpowiada najczęściej jednokrotności miesięcznego czynszu najmu.

Nie pobieramy opłat za wydawanie adresów, a prowizję w wysokości 50% czynszu najmu + 23% VAT (o ile treść ogłoszenia nie mówi inaczej) uiszczacie Państwo dopiero po podpisaniu umowy najmu.


Skontaktuj się z nami

Do Państwa dyspozycji pozostaje zespół doświadczonych pośredników - ekspertów na rynku nieruchomości. Zapraszamy do współpracy.